Sıkça Sorulan Sorular

Başvurumu nasıl yapabilirim?

Web sitemizde bulunan “Başvuru” butonuna basarak başvuru sürecinizi başlayabilirsiniz. Ödül programına katılım için online katılım formunun doldurulması zorunludur.

Kimler katılabiliyor?

Ödül programı; sağlık sektöründe faaliyet gösteren tüm markaların ürün, inovasyon, pazarlama ve kurumsal iletişim departmanlarının, sağlık profesyonellerinin, sağlık markalarına hizmet eden iletişim ajanslarının, eczacıların, sağlık & iyi yaşam üzerine içerik üreten kişi ve yayın sahiplerinin proje başvurularını kabul edecektir.

Ödül programına katılan projeler, 3 Kasım 2022 ile 3 Kasım 2022 dönemlerine ait olmalıdır. Bu tarihler arasında projesini gerçekleştiren ve uygulayan başvurular kabul edilecektir. Projeler belirlenen son uygulama dönemi tarihi olan 3 Kasım 2023 tarihinden önce başlamış ve halen devam ediyorsa katılabilir. Ancak elde edilen tüm çıktıların son uygulama dönemi tarihi olan 3 Kasım 2022 tarihine kadar olması ve başvuru formlarında paylaşılması gerekir.

Üye olmadan başvuru yapabiliyor muyum?

Üye olmadan başvurunuzu online form üzerinden yapabilirsiniz.  Online katılım formları başvuran kayıt sayfası, proje dokümanları-ayrıntıları ve ödeme adımı olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır.

Birden fazla kategori ve proje başvurusu yapabiliyor muyum?

Birden fazla kategoriye başvuru yapabilirsiniz. Birden fazla farklı projeniz ile de başvuru yapabilirsiniz. Her bir kategori başvurusu için yeni form açmanız gerekmektedir.

Başvuru yapmak için hangi belgeleri yüklemem gerekiyor?

Formun ikinci aşaması kategori seçimi ile başlar. Başvurulan projenin hangi kategoride yarışacağı seçilir. Ardından formda bulunan alana yazılı olarak “Proje Özeti”nin yazılması beklenir. Aynı aşamada bulunan “Proje Sunum Linki” alanına, katılımcıların başvurdukları proje hakkında maksimum 10 slayttan oluşan PPT dosyalarını yüklediği “Wetransfer” linki eklenmesi gerekir. “Video linki” alanına ise projeyi anlatan maksimum 3 dakikalık case videosu eklenebilir(opsiyoneldir). Wetransfer linkindeki dökümanlar başvuru tamamlandıktan sonra organizatör kuruluş tarafından indirilecektir. Video linki ise herkese açık bir şekilde ayarlanması ve yüklenmesi gerekmektedir.

Başvurumu kaydedip sonrasında devam edebilir miyim?

Formu baştan sona doğru tek seferde doldurmanız, sayfayı yenilemeden tüm süreci tamamlamanız gerekmektedir. Aksi takdirde girilen veriler kaybolacaktır. Başvurunun son aşamasında bulunan “Başvuruyu Tamamla” butonuna basmadıysanız girdiğiniz verileri “Geri” butonuna basarak değiştirebilirsiniz. Lütfen sayfayı yenilemeyiniz.

Başvurum tamamlandıktan sonra başvuru formunda değişiklik yapabilir miyim?

Başvuru süreciniz tamamlandıktan sonra herhangi bir değişiklik yapılmamaktadır. Proje özeti ve proje ayrıntıları yükleme adımını geçtikten sonraki aşama ise ödeme aşamasıdır. Ödeme aşamasında, aşağıda belirtilen IBAN adresine ödemenin yapılmasının ardından dekont yüklemesi yapılır ve “Başvuruyu Tamamla” butonuna basarak başvuru işlemi tamamlanır.

Başvuru ücreti ödemem gerekiyor mu?

Ödül programına yapılan her kategori başvurusu ücretli olup başvuru ücreti 2500 TL + KDV şeklindedir. Ödeme işleminin ardından mutlaka sisteme dekont yüklemesi yapılması ve ardından “Başvuruyu Tamamla” butonuna gerekmektedir. Ödeme aşamasına gelmeden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

 

Ücretlerin havale ile aşağıdaki banka bilgilerine istinaden gönderilmesi gerekmektedir:

 

ZERO MEDYA REKLAM

DUYGU SEVİNÇ KARADENİZ

GARANTİ BANKASI ATAŞEHİR ŞUBESİ

IBAN TR48 0006 2000 3910 0006 2923 29

Başvurularımı ve ödeme durumunu nasıl takip edebilirim?

Başvuru durumunuzu info@zeromedya.com adresinden ya da 0535 304 26 96 numaralı telefondan iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.