• Anasayfa
 • Yarışma Yönetmeliği
 • Kategoriler

 • Bilgilendirme
 • Kuruluş Bilgileri
 • Başvuru Ayrıntıları
 • Ödeme Bilgileri

Başvuru Formunu Doldurmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Ödül programına katılım için online katılım formunun doldurulması zorunludur.
 2. Başvuru süreci bu sayfadan itibaren başlar. Formu baştan sona doğru tek seferde doldurmanız, sayfayı yenilemeden tüm süreci tamamlamanız gerekmektedir. Aksi takdirde girilen veriler kaybolacaktır.
 3. Başvurunun son aşamasında bulunan “Başvuruyu Tamamla” butonuna basmadıysanız girdiğiniz verileri “Geri” butonuna basarak değiştirebilirsiniz. Lütfen sayfayı yenilemeyiniz.
 4. Başvuru formu; başvuran kayıt sayfası, proje dokümanları-ayrıntıları ve ödeme adımı olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır.
 5. Formun ilk aşaması başvuran kuruluş kayıt sayfası adımıdır. Bu sayfada başvuran kuruluşun bilgilerinin doldurulması beklenir.
 6. Formun ikinci aşaması kategori seçimi ile başlar. Başvurulan projenin hangi kategoride yarışacağı seçilir.
 7. Her başvuru formunda sadece tek kategori seçilebilir. Yeni kategori başvurusu için yeniden anasayfada bulunan “Başvuru” butonundan sürece başlanması ve yeni başvuru formu açılması gerekmektedir.
 8. Kategori seçiminin ardından formda bulunan alana yazılı olarak “Proje Özeti”nin yazılması beklenir. Aynı aşamada bulunan yükleme ekranında; katılımcıların başvurdukları proje hakkında maksimum 10 slayt sayfasından oluşan PDF dosyalarını yüklemesi gerekmektedir. Aynı bölümde bulunan link alanına projeyi anlatan maksimum 3 dakikalık case videosu da link olarak eklenebilir. PDF dosyası yüklemek zorunludur, case videosu yüklemek ise zorunlu değildir.
 9. Yüklenen PDF dosyasında veya case videosunda, mutlaka kategori tanımında belirtilen kriterlere uygun bir şekilde projelerin anlatılması gerekmektedir. Bu nedenle her kategoride yazılacak olan tanımların ve kriterlerin dikkatli bir şekilde okunması önem arz etmektedir.
 10. Formda yazılması gereken ve talep edilen tüm detaylar kategori tanımlarında bulunmaktadır. Bu bilgilerin mutlaka hem proje özetinde hem de yüklenecek PDF sayfasında yer alması gerekmektedir. Başvuru formuna yüklenen tüm bilgiler jüri üyelerine olduğu gibi sunulacaktır. Jüri değerlendirilmesi yapılırken projelerin mutlaka kategori ile bağlantılı, hedeflerine ulaşmış olmasına, yaratıcılığına, özgünlüğüne ve projenin çıkış noktasındaki ihtiyaca çözüm bulup bulmadığına bakılacaktır.
 11. Başvuru belgelerini yükleyen katılımcılar, ödeme aşamasına geçmeden önce ön izleme ekranında projelerine göz atabilir, dilerse form taslak halindeyken değişiklik yapabilirler.
 12. Proje özeti ve proje ayrıntıları yükleme adımını geçtikten sonraki aşama ise ödeme aşamasıdır. Ödeme sayfasında IBAN adresi ve banka bilgileri bulunacaktır. Ödemenin yapılmasının ardından dekont yüklemesi yapılır ve “Başvuruyu Tamamla” butonuna basarak başvuru işlemi tamamlanır.
 1. Ödeme işleminin ardından mutlaka sisteme dekont yüklemesi yapılması ve ardından “Başvuruyu Tamamla” butonuna gerekmektedir.
 2. Ödeme aşamasına gelmeden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru Formunu Doldurmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler sayfasını okudum, anladım, kabul ediyorum.

Lütfen Gerekli alanları doldurunuz.

Başvuran İsim Soyisim

Kurum İsmi

Telefon Numarası

E-Mail

Kategori Seçimi

Lütfen Başvuru Kategorisini seçiniz.

Proje Başlığı

Proje Özeti

Projenizi anlatan maksimum 10 slaytlık pdf sunumunuzu buraya yükleyebilirsiniz. Sisteme sadece tek dosya yüklebilirsiniz. Dokümanınızın yüklemesi sona ermeden bir sonraki sayfaya geçmeyiniz.

Max. size: 512,0 MB

Projenizi anlatan video linkinizi buraya ekleyebilirsiniz. Linki verilen case video en fazla 3 dakika uzunluğunda olmalıdır.

Başvurunuzun geçerli olabilmesi için başvuru ücreti'nin dekontunu aşağıda bulunan dekont yükleme alanına yüklenmesi gerekmektedir.

Başvurunuzun geçerli olabilmesi için başvuru ücretinin dekontunun aşağıda bulunan yükleme alanına yüklenmesi gerekmektedir.

  Marka Başvuru ücreti : 1750 TL + KDV
  Ajans Başvuru ücreti : 750 TL + KDV
  ZERO MEDYA REKLAM
  DUYGU SEVİNÇ KARADENİZ
  GARANTİ BANKASI ATAŞEHİR ŞUBESİ
  IBAN TR: 48 0006 2000 3910 0006 2923 29

Dekont Yükleme Alanı Başvurunuzun sisteme kaydolması için dekontunuzu hem aşağıdaki yükleme alanına yükleyiniz
hem de [email protected]'a başvuran ismi ve proje ismini belirterek mail atınız.

Max. size: 512,0 MB